Spotkanie z KiciÄ… KociÄ…

6 listopada 2021 r.  naszÄ… bibliotekÄ™ odwiedziÅ‚a animatorka Bajanka, która przedstawiÅ‚a dzieciom uwielbianÄ… przez nich KiciÄ™ KociÄ™ – bohaterkÄ™ książek Anity GÅ‚owiÅ„skiej.

Pani Monika Skikiewicz wprawiła dzieci w znakomity nastrój podczas kreatywnych warsztatów wypełnionych ogromną dawką pozytywnej energii.

Podczas spotkania dzieci obserwowały magiczne eksperymenty, wzięły aktywny udział w zabawie w kalambury, a nawet przypomniały sobie zasady segregowania śmieci i bezpieczeństwa. Jednak najważniejszym tematem spotkań było przesłanie, że dobro zawsze do nas wróci, dlatego powinniśmy często obdarzać ludzi wokół uśmiechem i tylko serdecznym słowem.

Bajanka zachęcała dzieci do odwiedzania biblioteki i czytania książek- zwłaszcza tych opisujących niesamowite przygody Kici Koci.

Każde dziecko otrzymaÅ‚o od prowadzÄ…cej spotkanie dyplom i gadżety z głównÄ… bohaterkÄ… spotkania oraz książkÄ™ – kolorowankÄ™ Kicia Kocia od Biblioteki Publicznej w Celestynowie.